Конкурс краси серед нечуючих, і не тільки!

Ще не вщухли пристрасті й хвилювання після успішного виступу «Міс УТОГ - 2016 - киянки Олени Новохацької в Празі (Чехія), у фіналі міжнародного конкурсу краси« Міс Світу »серед нечуючих дівчат (Miss Deaf World 2016), де вона була визнана найкрасивішою дівчиною Європи і завоювала титул «Міс Європа 2016», як уже йде підготовка до наступних двох значимих подій для світової спільноти нечуючих людей. З 2 по 12 вересня 2016 року на березі Чорного моря, на курорті Мамая (Румунія) пройдуть відразу два міжнародних заходи для глухих: конкурс «Miss & Mister Deaf Stars» (конкурс краси серед нечуючих дівчат і хлопців), а також «International Deaf Fashion Week »(Міжнародний тиждень моди і дизайну).

 

Ті, хто стежить за новинами зі світу індустрії краси та моди глухих, знають, що не чують брати-близнюки з Німеччини - Арні і Бьорн Блум, протягом декількох років є організаторами конкурсів краси «Miss & Mister Deaf Stars», а також в червні минулого року організували та провели вперше Міжнародну Тиждень моди в Берліні (Німеччина), що об'єднала світових дизайнерів і моделей з порушеннями слуху. Україна в 2015 р на міжнародному форумі моди представляли харківський дизайнер Олег Тарнавський і модель із Дніпропетровська Катя Стаценко. Сюрпризом стало те, що в цьому році брати Блум вирішили поєднати ці два заходи (раніше конкурс і тиждень моди проводилися окремо), партнером братів Блум в організації та проведенні цих подій стала Асоціація глухих Румунії (ANSR) в особі його президента Михайла Греку. Причому в цьому році брати як засновники розділилися: Арні - гендиректор конкурсу «Miss & Mister Deaf Stars - 2016», а Бьорн - гендиректор 2-й Міжнародного тижня моди глухих.

Організатори - брати Арні і Бьорн Блум.

 

Брати Блум і Асоціація глухих Румунії подбали про те, щоб знайти спонсорів і оплатити безкоштовне проживання та харчування для всіх учасників в готелі «Flora», а це 100 нечуючих з різних куточків нашої планети!
З 2 вересня всі конкурсанти, дизайнери та моделі будуть готуватися до участі в конкурсі і показах, а завершиться ця підготовка грандіозним уїк-ендом. 9 вересня 2016 р Міжнародний тиждень моди глухих фінішує показом мод під відкритим небом на пляжі Perla (курорт Мамая). Вхід для всіх глядачів вільний. А 10 вересня в Будинку культури міста Констанца відбудеться грандіозний фінал «Miss & Mister Deaf Stars - 2016». Квитки на шоу коштують від 10 до 40 євро.

Курорт Мамая (Румунія).

 

За словами організаторів, для участі в Міжнародному тижні моди глухих швидко стався відбір дизайнерів і моделей. А ось для участі в конкурсі краси, на подив організаторів, було мало охочих. Тому Арні Блум звернувся до товариства глухих через Фейсбук зі зверненням, в якому зазначив, що вирішено питання з безкоштовним проживанням та харчуванням, внесено зміни до Положення про конкурс краси для жінок, а саме: тепер допускаються навіть жінки, які перебувають у шлюбі і мають одну дитину . І з цієї причини кінцевий термін прийому заявок для участі в конкурсі перенесли з 30 червня до 15 липня 2016 р Подив Арні Блума викликало те, що представники європейської спільноти глухих проявляють низьку активність, в той час, як учасники з віддалених країн Африки та Азії заявили про участь, для чого їм доведеться долати великі відстані.

А тепер перейду до найголовнішого. Як стало відомо з офіційної сторінки https://www.facebook.com/missmisterdeafstars/home, до участі у 2й Міжнародному тижні моди глухих запрошено 7 нечуючих дизайнерів, в тому числі єдиний дизайнер чоловічого одягу Олег Тарнавський (Україна).Олег представить на суд глядачів і журі свою нову колекцію - «Time to be free» (по англ., «Час бути вільним»). Його футболки, шорти і світшоти з натуральних тканин покликані зробити життя стильним і вільним.

Для показу чоловічої колекції нашого Олега Тарнавського в Румунію запрошені 10 хлопців-моделей з Франції, Росії, Румунії, Словаччини, Монголії, Болгарії та Юрій Щербак з України (Суми).
Ну, а тепер перейдемо до конкурсу краси. Відмітна особливість конкурсу Miss & Mister Deaf Stars від інших конкурсів уже видно в його назві - Deaf Stars («глухі зірки»). У Положенні про конкурс йдеться, що журі складається з числа видатних глухих особистостей в галузі спорту, музики, кіно, політики і телебачення, а також колишніх учасників конкурсів міс та містерів.

Всього до конкурсу допущені 25 дівчат з різних країн і континентів. Одна з них - наша красуня українка Ірина Тимченко з Сум.

У конкурсі на звання Містера візьмуть участь 15 хлопців. Україна в конкурсі представлятиме Осман Охоцкій з Києва.
Колекції одягу не чують дизайнери представлятимуть за допомогою нечуючих моделей. Як я вже говорила, в показі жіночої колекції це 15 дівчат, які приїдуть з Румунії, Угорщини, Франції, Монголії, Таїланду, Австрії, Німеччини, Пуерто-Ріко, Росії.

Серед них будуть і 2 дівчини з України: Ольга Сиваш

і Марина Будакова. Ользі - 24 роки, вона з Харкова, зараз живе у Львові, а Марині Будакова - 19 років, вона з Сум.

Крім того, висвітлювати таку важливу в культурі глухих усього світу подія організатори традиційно запрошують нечуючих фотографів з різних країн. У цьому році в Румунію, як фотокореспондент конкурсу, поїде Вікторія Шульгіна з України (Харків).
І на закінчення хочу побажати всім учасникам міжнародного форуму нечуючих успіхів. Ми будемо стежити за подіями в Румунії з 2 по 12 вересня і вболіваємо за кожного учасника з України. Чекаємо від вас хороших новин!

 

 

logo varianti5 02

 65045 г. Одесса ул. Новосельского, 93 УТОГ

МИССИЯ ФОНДА - ДЕЛАТЬ ДОБРО И ПРИВЛЕКАТЬ К ЭТОМУ ДРУГИХ!
THE MISSION OF FUND - TO DO GOOD AND ATTRACT TO IT OTHERS!

ukr1