Одесити відзначили Міжнародний день захисту тварин

У притулку для бездомних тварин «Ковчег» Одеського Союзу захисту тварин відсвяткували Міжнародний день захисту тварин.
У цей день тут традиційно збираються люди, які люблять тварин і протягом багатьох років підтримують «Ковчег» та його мешканців. Гості привезли в притулок те, що завжди необхідно - сухий корм, крупи, медикаменти, і, звичайно ж, гарний настрій і солодкі частування.

 

Серед гостей - і діти, і дорослі, ті, хто прийшов в «Ковчег» багато років тому, і ті, хто став допомагати притулку зовсім недавно.

«Тут сьогодні зібралися найближчі нам люди, ті, хто не просто на словах, а на ділі довели, що вони люблять тварин, - говорить віце-президент Союзу Ірина Момот. - Я вважаю, що з появою цих людей в нашому житті, у "Ковчега" виросли крила - це меценати, які сьогодні надають неоціненну допомогу притулку і його мешканцям, і взагалі бездомним тваринам ».

Так, завдяки меценатам в Одесі запрацювала «швидка допомога» для тварин, за яку зоозахисники багато років боролися з міською владою. З чиновниками домовитися так і не вдалося, але, на щастя, з'явилися люди, які взяли цю роботу на себе.

«Для мене найголовніше, що серед наших друзів багато дітей! Микола Реріх колись сказав, що світ врятують діти, саме з дітей почнеться відродження духовності та моралі. І мені дуже приємно, що в Одесі такі діти є! Це маленькі люди з великими серцями, у яких дорослим, особливо чиновникам, слід повчитися доброті, участі та моралі », - каже зоозахисниця.

 

Сьогодні в «Ковчезі» постійно перебуває понад 300 собак і 50 кішок, практично половина всіх тварин - інваліди. Двері «Ковчега» відкриті для всіх бажаючих не тільки в свято, але і в будь-який інший день. Всі мешканці притулку мають велику потребу якщо не в нового господаря, то просто людської уваги і ласки.

Додамо, що свято було традиційно організований президентом Союзу захисту тварин, власницею притулку «Ковчег» Світланою Химченко.

 

 

logo varianti5 02

 65045 г. Одесса ул. Новосельского, 93 УТОГ

МИССИЯ ФОНДА - ДЕЛАТЬ ДОБРО И ПРИВЛЕКАТЬ К ЭТОМУ ДРУГИХ!
THE MISSION OF FUND - TO DO GOOD AND ATTRACT TO IT OTHERS!

ukr1