Отруєння бездомних собак Одеси ще не доведені

Рецидив. В Одесі знову гинуть тварини. Міліція не визнає факту цькування.

Вчора одеські захисники тварин заявили, що в селищі Котовського відновилася цькування собак. За словами віце-президента Спілки захисту тварин Ірини Момот, на вулиці Бочарова, Махачкалінськой і інших загинуло п'ять дворових собак і одна домашня. Нагадаємо, що влітку і восени минулого року тварини гинули в цьому районі чи не кожен день. Симптоми завжди були схожими і походили на наслідки отруєння.
Одеська міліція, куди неодноразово зверталися городяни за допомогою після загибелі тварин, заперечує сам факт отруєння. Як неодноразово заявляв начальник міськУВС Едуард Добринін, була проведена ретельна перевірка. Але інформація про те, що люди навмисно вбивають собак і кішок, не підтвердилася. У міліції немає ніяких доказів того, що собаки були спеціально отруєні. А отже, немає підстав для порушення кримінальної справи.
Захисники тварин переконані в своїй правоті, але визнають, що доказів все ще недостатньо. "Експертиза, яку потрібно зробити, дуже трудомістка і дорога процедура. Тому наше розслідування ускладнюється, - розповіла Ірина Момот. - Проте в найближчі дні ми очікує результатів за фактом отруєнь собак, які відбулися на селищі Котовського восени. Міліція вже не зможе від нас просто так звільнитися, якщо ми будемо мати на руках відповідний вердикт експертів ".
 
ВИТРАТИ НА ПРИТУЛОК ДЛЯ ТВАРИН МОЖУТЬ УРІЗАТИ 
Єдиним місцем, де кинуті пси і дворняги можуть знайти собі притулок, в місті залишається притулок "Ковчег". Однак працівники міського притулку для бездомних тварин побоюються того, що можуть залишитися без фінансової підтримки з бюджету.
Протягом останніх двох років мерія щороку виділяла 120 тисяч гривень для утримання чотириногих підопічних притулку. Грошей, звичайно, не вистачало, але стабільні виплати дозволяли притулку містити близько 150 собак і 40 кішок. "У поточному році фінансування з міського бюджету припинено, притулок повинен утримуватися за рахунок коштів природоохоронного фонду, - говорить віце-президент Союзу захисту тварин Ірина Момот. - Позавчора ми отримали офіційний лист від управління екологічної безпеки (воно курирує природоохоронний фонд), в якому фінансування було обіцяно. Але в якому обсязі і в які терміни, невідомо. Тому ми побоюємося, що грошей дадуть значно менше ".

 

logo varianti5 02

 65045 г. Одесса ул. Новосельского, 93 УТОГ

МИССИЯ ФОНДА - ДЕЛАТЬ ДОБРО И ПРИВЛЕКАТЬ К ЭТОМУ ДРУГИХ!
THE MISSION OF FUND - TO DO GOOD AND ATTRACT TO IT OTHERS!

ukr1