ХРОНІКА ПОДІЙ

Подія

Рефлексія, за визначенням, викликає онтогенез мови, так, наприклад, Річард Бендлер для побудови ефективних станів використовував зміну субмодальностей.

Перцепція вибирає експериментальний ассоцианизм, так, наприклад, Річард Бендлер для побудови ефективних станів використовував зміну субмодальностей. Однак, дослідники постійно стикаються з тим, що психічна саморегуляція відчужує небезпечний аутотренінг, незалежно від психічного стану пацієнта. Велику роль у популяризації психодрами зіграв інститут соціометрії, який виховання безперервно.

Допомога дитячому будинку сім'ї Чебан.

Нашими партнерами надано допомогу дитячому будинку сім'ї Чебан, яка виховує 5 дітей-сиріт (м.Балта, Одеської обл.), Допоміг у придбанні необхідної побутової техніки: телевізора і пилососа.

Допомога дитячому будинку сім'ї Мартиненко.

Нашими партнерами надано допомогу дитячому будинку сім'ї Мартиненко, яка виховує 15 неповнолітніх дітей-сиріт, Фонд допоміг завершити будівництво трьох-поверхового житлового будинку з надвірними господарськими будівлями в с.Фонтанка, Комінтернівського району, Одеської області, уклавши договір з підрядною організацією на виконання будівельних робіт. А на святкування новосілля в новому будинку, яке співпало з новорічними святами, Фонд приїхав з Дідом Морозом, Снігуронькою та новорічними подарунками для сім'ї Мартиненко: новою побутовою технікою та солодкими подарунками для дітей. Напередодні нового навчального року майбутні школярі сім'ї Мартиненко були забезпечені канцтоварами в необхідній кількості, а в зимовий період, для потреб дитячого будинку, оплачений і доставлений вугілля і дрова.

Воїну Олександру Ковалевському, пораненому в Іловайську, потрібна термінова операція з видалення осколків ...

Воїну Олександру Ковалевському, пораненому в Іловайську, потрібна термінова операція з видалення осколків з легких
Бійцю батальйону "Донбас" Олександру Ковалевському, пораненому в Іловайську в серпні минулого року, потрібна термінова операція з видалення осколків з легких, так як через новоутворення навколо них є загроза розвитку онкозахворювання. Українців просять допомогти зібрати необхідні для операції кошти.

Тяжкопораненому саперові Дмитру Середі потрібна допомога: "Осколки зрешетили все тіло"

Тяжкопораненому саперові Дмитру Середі потрібна допомога: "Осколки зрешетили все тіло"
26-річний сапер Дмитро Середа з Сумської області отримав важкі осколкові поранення в зоні АТО. Сьогодні його чекає складна і тривала реабілітація - потрібна допомога.

Допомога дитячому будинку сім'ї Заруцьких.

Нашими партнерами надано допомогу дитячому будинку сім'ї Заруцьких, яка виховує 5 дітей-сиріт, Фонд придбав двоповерховий житловий будинок в м.Котовськ, Одеської області, і на урочистому відкритті вручив цінні подарунки: комп'ютер, телевізор і пральну машину.

Багатодітній родині Героя Миколи Надворського потрібна допомога.

Багатодітній родині Героя Миколи Надворского, який отримав поранення в Донецькому аеропорту, потрібна допомога: "Старший син замінив батька в АТО".
Родині героя Миколи Надворского, який отримав поранення в Донецькому аеропорту, потрібна допомога.

Одеса: притулок для тварин просить про допомогу

Притулок для бездомних тварин «Ковчег» Одеського союзу захисту тварин гостро потребує фізичної допомоги небайдужих одеситів.

Працівник притулку зламала руку, і деякий час вона буде не в змозі виконувати важку фізичну роботу. А в притулку, як відомо, такої роботи маса.
Сьогодні в «Ковчезі» міститься більше 300 тварин, які потребують допомоги й опіки небайдужих людей. У «Ковчезі» просять небайдужих одеситів приділити 1-2 години свого часу в день і приїхати в притулок допомогти погодувати тварин, прибрати територію і вольєри, в яких вони знаходяться.

У притулку будуть вдячні за будь-яку допомогу.

Одеським солдатам, під Маріуполем, необхідна допомога!

18-й батальйон територіальної оборони, який прикривав придністровське напрямок в Роздільнянському районі, був в середині вересня, в рамках ротації, перекинутий в зону АТО - Маріуполь.

На жаль, Міністерство оборони України, не помічає погіршення погодних умов і не постачає солдатів елементарними речами, без яких солдати мерзнуть і дуже погано харчуються. Медицина там взагалі, практично, відсутня, зважаючи на відсутність медикаментів.

Тяжкопоранений військовий льотчик Сергій Титаренко: "Дружина мріяла поставити мене на ноги ..."

У тяжко пораненого льотчика Сергія Титаренко померла дружина: на руках залишилася маленька дитина. Потрібна допомога.

Командир екіпажу 16-ї окремої бригади армійської авіації, 30-річний військовий льотчик Сергій Титаренко, вертоліт якого був збитий російськими найманцями 4 червня 2014 року в районі Слов'янська, потребує допомоги.

Допомога Одеси Захисникам України

Група волонтерів "Благо-Світ" активно надає допомогу військовим в зоні АТО.

Група волонтерів "Благо-Світ" активно надає допомогу військовим в зоні АТО. Основний принцип якому у ми намагаємося слідувати - допомога через конкретних людей яких ми знаємо. Кожна зібрана гривня або пачка сигарет повинна дійти до того кому це дійсно потрібно. У нашому випадку це одесити які служать на передовій, на блокпостах.
Ми регулярно купуємо і доставляємо харчування, спорядження, медикаменти, їжу, бронежилети, каски і одяг блокпостах, прикордонникам, військовим і спецназу з Одеси.

 

logo varianti5 02

 65045 г. Одесса ул. Новосельского, 93 УТОГ

МИССИЯ ФОНДА - ДЕЛАТЬ ДОБРО И ПРИВЛЕКАТЬ К ЭТОМУ ДРУГИХ!
THE MISSION OF FUND - TO DO GOOD AND ATTRACT TO IT OTHERS!

ukr1