НАКАЗ «ПРОГРАМА ЗБОРУ БЛАГОДІЙНИХ ПОЖЕРТВ ДЛЯ НАДАННЯ ДОПОМОГИ ЛЮДЯМ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ 2021»

БО «БЛАГО-СВІТ» ПОВІДОМЛЯЄ ПРО СТАРТ ПРОГРАМИ ЗБОРУ
БЛАГОДІЙНИХ ПОЖЕРТВ ВІД ФІЗИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ
НА УКРАЇНІ ТА ЗА КОРДОНОМ.
•СТАРТ ПРОГРАМИ 16.03.2021 - 10.12.2021
•МЕТА ПРОГРАМИ - ЗБІР БЛАГОДІЙНИХ ПОЖЕРТВ ДЛЯ НАДАННЯ
ДОПОМОГИ ЛЮДЯМ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ
•ЗБІР ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ В КОНТЕЙНЕРА ТА ДОСТАВКА НА УКРАЇНУ
КУРАТОРОМ ПРОГРАМИ ПРИЗНАЧАЄТЬСЯ ГРОМАДЯНИН ДАНІЇ: CARNFELDT KONSTANTIN

изображение viber 2021 03 17 18 04 45

В Одесі затопило собачий притулок - є жертви

Двогодинний літній дощ, який так раптово пролився вчора над Одесою, не тільки в черговий раз продемонстрував городянам норов мінливого клімату, але і знову вказав на суть нашого міського менеджменту. Для цього не треба бути семи п'ядей у чолі: будь-який, хто не обділений вищою освітою, розуміє - проблеми подібного роду вирішуються тільки системно, а не «заплаточним» методом. Говоріть, Костусєв ливневки чистив і навіть машину спеціальну у німців купив? На «народні» асфальт укладав? А потім - ще й ставок на Балківській ... Ну-ну ...

У Суворовському районі Одеси продовжують жорстоко вбивати тварин

Ще недавно на пляжі «Лузанівка» мешкало близько десятка бездомних собак. Жалісливі відвідувачі пляжу частенько підгодовували тварин.

Кілька з них жили біля одного непрацюючого павільйону. Їх тут підгодовували жалісливі перехожі і сторож об'єкта Олег, у якого теж є собака - вівчарка. Того недільного дня, 24 липня, пенсіонерка Світлана Василівна прийшла на пляж «Лузанівка» рано вранці.

Під Одесою захисники тварин виявили кілька сотень (!) Убитих собак (фото)

Видовище не для людей зі слабкими нервами постало в кінці минулого тижня під Одесою перед очима захисників тварин.
Масове поховання бродячих собак громадські працівники виявили між Іллічівськом і селом Молодіжне Овідіопольського району області. Їм вдалося зафіксувати на відео дії людей, які намагалися таємно позбутися від трупів кількох десятків убитих собак. На слід «санітарів» вони вийшли, простеживши за машиною, яка займається виловом бездомних псів.

Одеський притулок для тварин знову на межі закриття: мерія скупиться

Одесский приют для бездомных животных «Ковчег» второй год не получает бюджетного финансирования. Учреждение выживает за счет частных пожертвований и волонтерской помощи, но может закрыться в любой момент, рассказала «Думской» глава областного Союза защиты животных Светлана Химченко.

По ее словам, если приют прекратит свое существование, на улицу придется выпустить 186 собак и 49 кошек. «Многие из них погибнут в первые же дни, так как помимо просто бездомных собак и кошек, у нас содержатся и животные-инвалиды, которым жизненно необходима наша ежедневная забота».

Одесити відзначили Міжнародний день захисту тварин

У притулку для бездомних тварин «Ковчег» Одеського Союзу захисту тварин відсвяткували Міжнародний день захисту тварин.
У цей день тут традиційно збираються люди, які люблять тварин і протягом багатьох років підтримують «Ковчег» та його мешканців. Гості привезли в притулок те, що завжди необхідно - сухий корм, крупи, медикаменти, і, звичайно ж, гарний настрій і солодкі частування.

Конкурс краси серед нечуючих, і не тільки!

Ще не вщухли пристрасті й хвилювання після успішного виступу «Міс УТОГ - 2016 - киянки Олени Новохацької в Празі (Чехія), у фіналі міжнародного конкурсу краси« Міс Світу »серед нечуючих дівчат (Miss Deaf World 2016), де вона була визнана найкрасивішою дівчиною Європи і завоювала титул «Міс Європа 2016», як уже йде підготовка до наступних двох значимих подій для світової спільноти нечуючих людей. З 2 по 12 вересня 2016 року на березі Чорного моря, на курорті Мамая (Румунія) пройдуть відразу два міжнародних заходи для глухих: конкурс «Miss & Mister Deaf Stars» (конкурс краси серед нечуючих дівчат і хлопців), а також «International Deaf Fashion Week »(Міжнародний тиждень моди і дизайну).

Допоможіть Ярославу!

У вересні Ярославу виповнилося три роки. І не було нічого такого, що могло б насторожити маму. Здоровий, активний малюк. Хоча вже не малюк-зовсім недавно Ярослав з гордістю розповідав сусідам, що у нього з'явилася сестричка і він тепер старший брат.
Потім Ярослав став скаржитися на болі в животі, став швидко втомлюватися, а потім мама помітила ущільнення, яке за короткий проміжок часу зросла до великих розмірів і самопочуття малюка стало зовсім критичним.
Після проведених обстежень, зданих аналізів був поставлений невтішний діагноз нейробластома.

rykun yaroslav

Допоможіть маленькому Максиму!

Дуже складно, майже неможливо, писати про маленького хлопчика, життя якого тільки почалася.
Звичайна сім'я, звичайні проблеми-таких сімей по Одесі і області-сотні тисяч.
Але ось одного разу, життя змінилося і завмерла. Завмерла в страху й очікуванні. Маленькому Максиму був поставлений діагноз, який, ну ніяк не в'язалася з веселим і пустотливим малюком.
Лімфома.

vorona maksim

Допоможемо Стасу!

Ви коли-небудь бачили вихор, який в одну секунду зривається з місця, а в наступну мить він уже на протилежному кінці світу?
Ось це наш Стас.
Якби я на власні очі не бачила його, лежачого під крапельницями кілька діб, то навіть в голову не міг би прийти той серйозний діагноз, який поставили хлопчикові.
У Стаса лейкоз, і ось уже кілька місяців він проходить лікування у відділенні онкогематології.

cigangov stas

Вові потрібна ваша допомога!

Вова народився 5 березня 2010 року. Народився з вродженою патологіей- фібрамотоз ніжки. Ну а далі ріс як всі деткі- перший зубок, перше слово. Трохи пізніше, ніж всі дітки зробив перший крок. Але незабаром по швидкості зовсім не відходив від своїх здорових однолітків.

palamarchuk vova

 

logo varianti5 02

 65045 г. Одесса ул. Новосельского, 93 УТОГ

МИССИЯ ФОНДА - ДЕЛАТЬ ДОБРО И ПРИВЛЕКАТЬ К ЭТОМУ ДРУГИХ!
THE MISSION OF FUND - TO DO GOOD AND ATTRACT TO IT OTHERS!

ukr1