ТЕРМІНОВО! БАТЬКИ ПРОСЯТЬ ДОПОМОГИ!

1 березня в 11:36

ТЕРМІНОВО! БАТЬКИ ПРОСЯТЬ ДОПОМОГИ! Максимальний репост!
У СВІТІ НЕМАЄ БІЛЬШОЇ ГОРЯ ДЛЯ МАТЕРІ, ЩО БАЧИТИ СВОЮ кровиночку страждають від болю І беззахисна перед СТРАШНОЮ ХВОРОБОЮ!
Микитка КОРНЄЄВ, 2014 року народження, народився абсолютно здоровою дитиною, добре розвивався, як раптом ... починаючи з 11 місяців, відчув себе погано, почалися судоми і ... страшний діагноз - ВІРУСНИЙ енцефаліт.

nikita korneev

Дякуємо!

Ще раз хочу Вам подякувати за те, що ви допомогли купити нам клізми діазепам! Сьогодні вони нам допомогли в черговий раз уникнути реанімації. У Кирила був сильний напад і діазепам допоміг зняти нам його. Дякую Вам від усього материнського серця! Дай Бог вам всіх людських і мирських благ за допомогу нашим діткам!

Діти війни

deti11В Україні з'явилося нове покоління дітей війни. Страшно розуміти це, а найстрашніше бути на їхньому місці!

Ми хочемо хоч якось компенсувати хлопцям із зони АТО те, що їм довелося пережити і побачити, відправивши їх у супроводі батьків на море, в Грузію. Звичайно, ніякої відпочинок не може їм замінити радість життя в світі і рідну домівку. Але реальність диктує свої умови ...

Допомога дітям відділення онкогематології

det onko1У відділенні "Центру онкогематології" зараз 30 діточок. Як і раніше боремося з проблемами і потребами відділення. Кожен раз я все більше захоплююсь нашими дітьми і їх батьками. Скільки болю і мук вони зазнали, але при цьому залишилися життєрадісними і веселими. Як вони радіють тим рідкісним свят, які ми можемо організовувати для них. Чекають їх з нетерпінням. На короткий період можна забути про все погане і порадіти життю. Ось і сьогодні в День захисту дітей до них в гості прийшли клоунесса і дресирувальниця. Я дуже давно мріяла запросити звіряток для діточок. Я не помилилася у виборі. Такого радісного і гучного свята у нас ще не було. Написати і розповісти про нього не зможу. Потрібно було все це бачити. І діти і мами були в повному захваті. Море подарунків, море позитивних емоцій. ПРОСТО СУПЕР.

Медицину необхідно розвивати в Україні.

Єврейська лікарня, так само як і система охорони здоров'я в цілому, переживає непрості часи. Брак фінансування, накопичений за багато років, відбивається на всіх лікувальних установах України.

Допомога Дитячої міській клінічній лікарні №3.

У продовженні проекту «Здорова дитина» допомагаємо Дитячої міської клінічної лікарні №3. Так як на даний момент лікарня оновлюється, а так само проводяться ремонтні роботи, є особлива потреба в гуманітарній допомозі. Вкотре допомагаючи Дитячої міської клінічної лікарні №3, ми допомагаємо дітям. Ми дякуємо за гуманітарну допомогу Благодійні фонди: «Гавань Добра» та американські фонди «Ukrainian American Operation Humanity» і «SOS AMERICAN FOUNDATION, INC.».

Реабілітація

reabil011«Потрібно розуміти, що якщо людина, яка повернулася з війни, злиться, плаче, не хоче спілкуватися - це нормальні реакції на ненормальні обставини, нічого страшного в його поведінці немає. Їм потрібен час. Дуже важливо з повагою ставиться до того, що було, і не вимагати від повернулися солдат миттєво повернутися до нормального життя ». Людині може знадобиться 2-3 тижні, а можливо, і місяць, щоб трохи відійти від жахів війни.

Допомога дітям.

Одне з головних напрямків діяльності Фонду - це робота з дітьми: з сиротами, дітьми, які залишилися без батьківського піклування, з малозабезпечених та багатодітних сімей, з неповних і проблемних сімей, з сімей чорнобильців.
В Одеському регіоні проживає:
7 тисяч 439 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
14 тисяч багатодітних сімей, що мають 3 і більше дітей;
3 тисячі 350 дітей, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС (з них - 30 інвалідів).
Більшість з них, зважаючи на гострих соціальних і екологічних проблем, страждають різними серйозними захворюваннями і потребують якісного обстеження, лікування та оздоровлення.

 

logo varianti5 02

 65045 г. Одесса ул. Новосельского, 93 УТОГ

МИССИЯ ФОНДА - ДЕЛАТЬ ДОБРО И ПРИВЛЕКАТЬ К ЭТОМУ ДРУГИХ!
THE MISSION OF FUND - TO DO GOOD AND ATTRACT TO IT OTHERS!

ukr1